Padangų montavimas ir balansavimas

METALINIAI RATLANKIAI nuo 13 iki 16 colių:

Vieno rato montavimas, balansavimas + medžiagos:

NUO €4 iki €5

LENGVO LYDINIO RATLANKIAI nuo 14 iki 17 colių:

Vieno rato montavimas, balansavimas + medžiagos:

NUO €6 iki €8

MIKROAUTOBUSŲ IR DŽIPŲ

Vieno rato montavimas, balansavimas + medžiagos:

NUO €8 iki €10

 

 

 

Ratų montavimas – balansavimas 

 

Kiekvienas vairuotojas turėtų skirti didesnį dėmesį padangoms. Būtent jos užtikrina tvirtą ir tamprų sukibimą su kelio danga. Taip pat nuo padangų priklauso stabdymo greitis ir kelias, laviravimas posūkiuose ar esant ekstremalioms kelio sąlygoms. Šie veiksniai užtikrina vairuotojo ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Labai svarbi procedūra ratams – jų permontavimas ir balansavimas. Jas atlikus pašalinamos vibracijos ir apsaugomos padangos bei užtikrinama pakabos ir valdymo sistemos apsauga nuo susidėvėjimo. Autorigeka siūlo padangų montavimo paslaugas, atliekamas kokybiškomis montavimo – balansavimo staklėmis.

Autoservise dirbantys specialistai permontuos ratus atsakingai ir tiksliai, nepažeisdami nei padangos, nei ratlankio. Darbuotojai laikosi visų esamų saugos reikalavimų, todėl Jūsų automobilis bus atiduotas patikimiems profesionalams.

Vairuotojams būtina žinoti, kad ratų montavimas turi būti atliekamas du kartus per metus. Esant blogam rato balansavimui, važiuojant automobiliu išcentrinės jėgos gadina automobilio padangas, važiuoklės dalis, todėl vairuoti automobilį tampa pavojinga. Užsukite į Autorigekos autoservisą ir atliksime visus ratų montavimo ir balansavimo darbus už konkurencingą kainą.

[/column]