Ratų suvedimas

Ratų suvedimas

Kiekvieno automobilio saugumui užtikrinti būtina puiki techninė būklė. Vienas iš saugos parametrų – kokybiškas ir tikslus ratų sureguliavimas. Jį būtina atlikti kiekvienam automobiliui, nes laikui bėgant dėvisi važiuoklės elementai, keičiantis sezonui permontuojamos padangos, įtakos turi ir įvairios avarinės situacijos.

Jei norite, kad stabdymo kelias būtų trumpesnis, manevruojant mašina išliktų stabili ir jaustumėtės saugus blogomis oro sąlygomis, atvykite į Autorigeką ir užtikrinsime tikslų ratų suvedimą.

Jo metu nustatysime ratų kampus, turinčius įtakos automobilio judėjimui ir degalų sunaudojimui. Tai padės jaustis saugiau, nes po ratų suvedimo automobilis geriau laikysis judant, bus lengviau valdomas, sumažės rizika slysti į šoną.

Automobilio ratų suvedimą – išvirtimą rekomenduojama tikrinti kas 10–15 tūkst. kilometrų ridos, po važiuoklės remonto, jeigu automobilį traukia į šonus arba jis blogai važiuoja tiesiąja trajektorija. Didelė rizika padangoms ir jų nusidėvėjimas, pavėluota reakcija į judesį vairu, permontuotos žemesnės arba aukštesnės pakabos spyruoklės. Jei Jūsų automobilis atitinka čia paminėtus veiksnius arba jaučiatės neužtikrinti dėl ratų suvedimo būklės, būtinai užsukite apžiūrai. Ratų suvedimo – išvirtimo patikrą būtina atlikti bent kartą į metus!