Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė diagnostika – puikus įrankis, leidžiantis nustatyti ir kuo greičiau pašalinti įvairius automobilio gedimus. Jos dėka galima patikrinti elektroninę sistemą, rasti klaidas bei jas pašalinti, nustatyti variklio kėbulo ar važiuoklės gedimus. Ši paslauga leidžia nustatyti gedimus nepriklausomai nuo to, kokios markės bei modelio automobilį vairuojate.

Kadangi kompiuterinė diagnostika reikalauja aukštos automechaniko kvalifikacijos ir tam tinkamos įrangos, būtina savo automobilio patikrą perduoti į patikimas rankas. UAB „Autorigeka“ darbuotojai kompiuterinės diagnostikos metu prisijungs prie automobilio valdymo sistemos blokų ir matys, kaip ji veikia. Tai leis aptikti gedimus, pasireiškiančius sutrikus tiek elektroniniams, tiek mechaniniams procesams. Mūsų įmonės specialistai padarys viską, kad aptiktas gedimas būtų kuo greičiau pašalintas ir galėsite be rūpesčių mėgautis saugiomis ir patogiomis kelionėmis.

Kuo naujesnis automobilis, tuo daugiau jame įdiegta naujovių ir elektronikos pagalba valdomų prietaisų. Nelaukite, kol gedimai įsisenės, visas, su automobiliu susijusias problemas spręskime čia ir dabar!