Stabdžių patikra

Stabdžių patikra >AKCIJA<

Kiekvienas vairuotojas privalo žinoti, kad puikiai veikiantys stabdžiai reikalingi kasdieniams vairavimo procesams ir nuo jų priklauso ne tik vairuotojo, bet ir aplinkinių eismo dalyvių saugumas. Pajutus bet kokius galimus stabdžių gedimo simptomus ar užsidegus įspėjamajam signalui prietaisų skydelyje, turite nelaukti, kol stabdžiai visiškai sustos, o nedelsiant patikrinti jų būklę. Tai galite padaryti atvykę į Autorigekos stabdžių patikros stendą.

Čia galėsite pamatyti stabdžių tolygumą, sistemos efektyvumą bei patikrinti stabdžių diskų būklę. Mūsų tikrinimo stendas, kuriuo atliekamos patikros, metrologiškai patikrintas, todėl gausite konkrečius ir tikslius duomenis.

Nors stabdžių sistemos gedimai dažniausiai aiškiai pastebimi vos pradėjus važiuoti, pasitaiko atvejų, kai jų veikla sutrinka kelyje. Nors šios avarijos nėra dažnos, jos būna smarkios, todėl vairuotojams rekomenduojama vos pastebėjus menkiausią stabdžių sistemos veiklos sutrikimą, nedelsiant jį tikrinti ir šalinti gedimus.

Po stabdžių sistemos remonto automobiliai dar kartą patikrinami stabdžių efektyvumo tikrinimo stendu, kad vairuotojai įsitikintų, jog viskas veikia pagal privalomus techninės apžiūros reikalavimus.