Tepalų ir filtrų keitimas

Tepalų ir filtrų keitimas

Nuo šiol pas mus galite įsigyti gamintojo MOTUL variklinės bei transmisinių alyvų. MOTUL – tai aukščiausios kokybės tepalai automobiliams, motociklams bei kitai technikai.

MOTUL produkcija gaminama Prancūzijoje ir šio gamintojo produktai yra platinami 80-yje pasaulio šalių. Motul tepalai visuomet turi išskirtinę spalvą bei kvapą. Rinkdamiesi MOTUL alyvą galite būti tikri jog renkatės vieną kokybiškiausių ir inovatyviausių produktų.

Atvykite pas mus ir gausite patį kokybiškiausią produktą savo transporto priemonei.

Automobiliuose yra keturi pagrindiniai filtrai: alyvos, kuro, oro ir salono. Alyvos filtras turi būti keičiamas kiekvieną kartą, kai automobilyje keičiama variklio alyva. Oro filtrus, valančius į variklio uždegimo sistemą patenkantį orą, būtina keisti bent kartą per metus. Kuro filtrais pasirūpinti reikia bent kas antrą kartą, keičiant variklio alyvą, nes šis išvalo kurą, patenkantį į uždegimo sistemą. Na, o salono filtras užtikrina vairuotojo bei keleivių sveikatą ir saugo nuo dulkių, kvapų ar kitų, į automobilio saloną patenkančių medžiagų, todėl jį keisti reikėtų bent kartą į metus,

Taigi, tiek pats tepalas, tiek filtrai turi būti keičiami reguliariai, nepriklausomai nuo automobilio markės, modelio ar Jūsų vairavimo dažnumo. Autorigekos servise atliksime visas pagrindines tepimo sistemos priežiūros operacijas, patikrinsime tepalų lygį karteryje. Taip pat keičiame filtrus, tepalus, tikriname slėgį sistemoje.

Shell Tepalų kaina ( Kainos nurodytos su -20% nuolaida)

  • Shell Helix Ultra 0W-30 = 10€/l

 

  • Tepalų keitimo paslauga – 12€
  • Apatinės variklio apsaugos nuėmimas/pastatymas – 10€