Automobilių plovykla

Autorigekos autoservise įrengta ir moderni bei šiuolaikiška automobilių plovykla. Automobilio ilgaamžiškumui ir gerai išvaizdai būtina nuolatinė priežiūra. Skirtingais metų laikais automobilio plovimas nėra vienodas. Kai vasarą ant automobilio labiausiai kaupiasi dulkės ar vabzdžių liekanos, žiemą tenka valyti druskų, dervos, asfalto dulkes. Todėl patariama automobilį plauti bent kelis kartus per mėnesį.

Mūsų autoserviso plovykloje greitai ir patogiai pašalinamas purvas, plaunamos sunkiai pasiekiamos vietos. Čia galime nupoliruoti bei nuvaškuoti automobilio paviršių, taip jį apsaugant nuo įtrūkimų, druskų ir dulkių. Vaškas taip pat garantuoja greitą džiūvimą ir blizgesį bei ilgalaikį rezultatą.

Siekiantiems tausoti gamtą, siūlome neplauti automobilio tam nepritaikytose vietose (garaže, sode, kieme). Ten atsiradusios nuotekos tiesiogiai patenka į gamtą ir per vandenį pasiekia žmogų. Autorigekoje turime uždarą vandens nutekėjimo sistemą, todėl į aplinką nepatenka teršalai. Plaunant automobilį taupomas vanduo, o nutekant visos plovimo priemonės suyra, nespėjusios užmegzti jokio kontakto su vandeniu.

Mūsų plovykloje galime pasiūlyti optimaliausią ir metų laikui, Jūsų automobilio būklei bei paviršiui pritaikytą plovimą. Panaikinsime net įsisenėjusį purvą ar kitus nešvarumus. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai taupo Jūsų laiką, todėl paslaugas atliks greitai ir nepriekaištingai!

© 2014 UAB AUTORIGEKA

logo-footer

SEKITE MUS: