liepos 4, 2020 17:09

9 patarimai kaip taupyti degalus

Kuo galime padėti ?

[column width=“1/1″ last=“true“ title=““ title_type=“single“ animation=“none“ implicit=“true“]

 1 -Tikrinkite padangas

Nepilnai pripūstos padangos turi įtakos ekonomiškam važiavimui.  Netinkamai pripūstos padangos gali prilygti važiavimui užtraukus rankinį stabdį. Tai gali kainuoti 2-4 kilometrus, keturiems litrams degalų.

 2 -Valykite oro filtrą

Taip pat dėl didelių degalų sąnaudų gali būti kaltas oro filtras. Užsikimšusio filtro „dėka“ nepatenkant pakankamai oro į sistemą sudeginama daug daugiau kuro, bei prarandama automobilio galia.  Laiku pakeistas, švarus oro filtras gali padėti sutaupyti apie 10% kuro.

3 -Tikrinkite pakaitinimo žvakes

Automobiliai gali turėti nuo keturių iki aštuonių žvakių, kuriose daugybę kartų vyksta degimo procesas. Karštis, elektra ir chemija sukelia eroziją, dėl kurios prailgėja automobilio užvedimo laikas. Reguliarus patikrinimas ir žvakių keitimas gali padėti taupant kurą.

4 -Patikrinkite dangtelį degalams pilti

Amerikoje, kur vyrauja benzininiai automobiliai, apie 17% automobilių važinėja su pažeistais degalų dangteliais, ko pasekoje visus sudėjus išgaruoja per 147 milijonus galonų degalų per METUS.

5 -Reguliarus viso automobilio patikrinimas

Esant nemažoms kuro kainoms, automobilių savininkai reguliarius patikrinimus taupydami pinigus atlieka rečiau. Dėje, kartai nepagalvojama, apie tai , kad laiku pakeistos žvakės, oro filtras, patikrintos padangos sumažina kuro sąnaudas. Automobilio patikrinimo kaina nėra didelė ir neužima daug laiko, o nauda tikrai didelė.

Close Menu